Adresy, które wyznaczają styl życia

Miejsce, które wybieramy do zamieszkania to wypadkowa naszych marzeń, potrzeb, osobowości, naszego trybu życia. Adres jest jak kontekst, łączy wewnętrzną przestrzeń życiową, ze światem zewnętrznym. Najbliższe otoczenie może być źródłem energii, sprzyjać dobremu samopoczuciu i wpływać na jakość naszych relacji z najbliższymi. Wybierając nowy adres, decydujemy jak będzie wyglądać styl naszego życia.Dom to nie tylko budynek, jego klimat jest współtworzony przez jego otoczenie. Wybór miejsca, w którym zamieszkamy zależy od tego czy napędza nas energia miasta i kawiarniany gwar, czy szukamy cichej i zielonej alternatywy położonej z dala od zgiełku metropolii. Oprócz funkcjonalnych i technicznych stron zamieszkania warto przeanalizować, jak wybrana lokalizacja będzie podnosić jakość sposobu, w jaki funkcjonujemy i odpowiadać potrzebom, także tym duchowym. Adres to też prestiż, to styl życia, to jego jakość.
Dla koneserów sztuki i miasta – najbardziej prestiżowy adres Warszawy

Jest na mapie Warszawy kilka wyjątkowych kamienic, które cudem ocalały z wojennej pożogi. Te piękne wkomponowane w teraźniejszość pomniki tradycji i historii miasta mogą oferować wysokie, jasne i bardzo przestronne apartamenty, z pełną gamą nowoczesnych udogodnień. A ich lokalizacja w centralnych kwartałach stolicy, to często najlepsze adresy w mieście. Najbardziej widowiskowym przykładem tego rodzaju nieruchomości są luksusowe rezydencje Foksal 13/15. Te sąsiadujące ze sobą historyczne kamienice zlokalizowane są w ścisłym centrum Warszawy, tuż przy Trakcie Królewskim. Za ich bramami, w odległości spaceru, znajdują się wszelkie udogodnienia dostępne w centrum stolicy, a jednocześnie są one na tyle oddalone od głównych arterii komunikacyjnych, że gwarantują spokój mieszkańcom. Rezydencje wyposażono w pełną gamę luksusowych udogodnień. Wygodę i pełną mobilność zapewnia podziemny dwupoziomowy parking. Dla komfortu mieszkańców stworzono prywatną strefę rekreacyjną z salą fitness, SPA, pomieszczeniem do masażu i łaźnią. Na dachu znajduje się taras widokowy z barem i jacuzzi. Dodatkową przestrzenią, którą Foksal 13/15 oferuje swoim mieszkańcom jest przekryte szklanym dachem patio, gdzie znajduje się strefa concierge oraz ogrzewany living room z kanapami i pięknymi roślinami. Niespotykanym dotąd rozwiązaniem są pokoje gościnne, w których można przenocować bliskich lub partnerów biznesowych. Pod nieruchomością wybudowano garaż mogący pomieścić łącznie ponad 60 aut. Jednak najważniejszym walorem nieruchomości są niewątpliwie same apartamenty. Pomieszczenia zdobią autentyczne, XIX-wieczne detale, rzeźbione supraporty, portale i sztukaterie, a na podłogach ponownie znalazły się dębowe posadzki, z których część pamięta czasy pierwszych mieszkańców kamienic. Całość wypełnia aura wysmakowanej elegancji, a historyczne smaczki nadają apartamentom dodatkowy indywidualny rys. Foksal 13/15 to adres, który nie straci prestiżu wraz z upływem czasu. Nawet za kilkanaście lat czy kilka dekad będzie stanowić wzór najlepszych rozwiązań architektonicznych, a przede wszystkim nadal będzie należeć do jednego z najlepszych adresów w mieście. To miejsce dla tych, którzy kochają sztukę i historię, i chcą mieć miasto na wyciągnięcie ręki.

>> FOKSAL1315.COM
Z widokiem na Wisłę – dla miłośników aktywnego miejskiego trybu życia

Urokliwe uliczki Powiśla wypełniają klimatyczne kawiarnie, dania kuchni całego świata dostępne są w licznych restauracjach, a świeże wypieki w okolicznych piekarniach. Wiosną i latem dzielnica staje się towarzyskim centrum Warszawy. Bogatą ofertę kulturalną i rozrywkową tego tętniącego życiem serca miasta dopełniają rozległe tereny zielone, które doskonale nadają się do wypoczynku na świeżym powietrzu. W prestiżowej części warszawskiego Powiśla, przy Moście Świętokrzyskim i pomniku Syreny, powstaje ekskluzywny apartamentowiec Flisac. To miejsce dla tych, którzy lubią wygodę, żyją aktywnie i doceniają życie kulturalne i rozrywkowe Warszawy. To adres, który zapewni swoim mieszkańcom dostęp do szeroko rozwiniętej infrastruktury, a dzięki położonej tuż obok stacji metra Centrum Nauki Kopernik bardzo wygodną komunikację. W okolicy znajdziesz wszystko, na co masz ochotę, by dobrze spędzić czas z przyjaciółmi lub rodziną. Bliskość Bulwarów Wiślanych, zadowoli tych, którzy lubią czuć rytm Warszawy, a liczne kawiarenki Powiśla są na wyciągnięcie ręki. Na dachu apartamentowca powstanie zielona przestrzeń rekreacyjna z tarasem widokowym. By zadbać o wysoki standard życia mieszkańców w budynku przewidziano szereg udogodnień takich jak podziemny garaż, reprezentacyjne lobby z całodobową recepcją i cichobieżne windy. Nowoczesna architektura, atrakcyjne wizualnie elewacje i wysokiej jakości materiały wykończeniowe sprawią, że Flisac będzie wyróżniać się w nadwiślańskiej panoramie. To komfortowy adres, który jest wpisany w miejską przestrzeń pełną klimatycznych miejsc spotkań, letnich eventów pod chmurką i przestrzeni rekreacyjnych.

>> FLISAC.COM
Otoczenie, które będzie dodawać energii – domy przy Ogrodzie Botanicznym

Mimo bezpośredniej bliskości Warszawy Konstancin-Jeziorna zachował swój kameralny charakter. Okolica jest wymarzonym otoczeniem dla osób, które lubią bliskość przyrody i aktywny wypoczynek. Ta urokliwa o każdej porze roku miejscowość zapewnia ciszę, spokój i dostęp do jednych z najpiękniejszych rezerwatów przyrody. Właśnie w Konstancinie-Jeziornie powstaje eleganckie osiedle domów Groen, usytuowane w pobliżu Ogrodu Botanicznego PAN i Parku Kultury w Powsinie. Bogactwo otaczających terenów zielonych i jednoczesne sąsiedztwo Warszawy to niewątpliwe atuty tej prestiżowej lokalizacji. Groen łączy bliskość natury ze swobodnym dostępem do miejskich udogodnień. Na miłośników aktywnego stylu życia czekają trasy pieszo-rowerowe, boiska i korty tenisowe. Osiedle realizowane przez firmę Ghelamco będą tworzyły jednorodzinne budynki, głównie o charakterze zabudowy bliźniaczej. Pierwszy etap tego kameralnego osiedla obejmuje 48 lokali o powierzchni 172 – 196 mkw. W pięknym i urokliwym otoczeniu powstaną domy zaprojektowane z wyjątkową dbałością o detal, z wysoką klasą zastosowanych materiałów i nowoczesnym designem. Groen to cicha i zielona alternatywa dla tych, którzy chcą oderwać się od miejskiego zgiełku i wyciszyć w otoczeniu przyrody.

>> GROENKONSTANCIN.COM


Biuro Sprzedaży: Tel. 600 113 113

Powrót