Kwintesencja luksusu i komfortu

Apartamenty Foksal 13/15 zapewnią swoim mieszkańcom liczne luksusowe udogodnienia, które podniosą komfort zabytkowych wnętrz do niespotykanego dotąd w Polsce poziomu.

Przyszli lokatorzy do swojej dyspozycji będą mieć ekskluzywne SPA z sauną i jacuzzi, salę fitness, podziemny garaż z nowoczesnymi platformami parkingowymi oraz przestronny taras ze strefą koktajlową na ostatniej kondygnacji kamienic, skąd roztaczać się będą wspaniałe widoki na centrum Warszawy. Niezwykłym rozwiązaniem będą pokoje gościnne na wyłączny użytek lokatorów, którzy w komfortowych warunkach przyjmą w nich swoich bliskich.

Serce Foksal 13/15

Sercem obu kamienic Foksal 13/15 będą pięknie odrestaurowane, połączone ze sobą wewnętrzne dziedzińce. Jeden z nich zyska szklane zadaszenie, tworząc komfortowe patio z recepcją i strefą spotkań, gdzie mieszkańcy i ich goście będą mogli porozmawiać przy kawie lub herbacie.

Luksusowy styl życia

Dopełnieniem luksusowego charakteru Foksal 13/15 będą usługi w zakresie osobistego concierge. Profesjonalne doradztwo i pomoc, z których będą korzystać mieszkańcy rezydencji nie tylko zapewnią codzienne wsparcie, ale uczynią życie jeszcze bardziej komfortowym.